Iveco Daily 35-NP Van 3.0 JTD CNG Hi-Matic, 136hk, 2021 Automat
ACC
Sätes klädsel - Tyg
Stolsvärme - Fram
El fönsterhissar - Fram
Typ av klädsel - Tyg
Farthållare
Bluetooth
Kupévärmare
Skåp inrett med extra golv och draglådor under.
Antal nycklar 2
Däckinformation
Vänster framdäck mönsterdjup 9mm
Höger framdäck mönsterdjup 8mm
Vänster bakdäck mönsterdjup 9mm
Höger bakdäck mönsterdjup 8mm
Extra däck 1 mönsterdjup 7mm
Extra däck 2 mönsterdjup 7mm
Extra däck 3 mönsterdjup 7mm
Extra däck 4 mönsterdjup 7mm
H bak, ett antal mindre plåt-/lackskador.
H skjutdörr, lättarer repor i plastkjol.
Säljaren erbjuder transport inom Sverige. Kostnad 80:-/mil exkl bränsleförbrukning räknat från Sundbyberg, Stockholm. Om intresser finns, kontakta säljaren direkt.