Volkswagen Polo 5-dörrar 1.2 TSI Manuell, 90hk, 2017
Testkörd, fungerar bra i motor och växellåda.
Finns skrap, bucklor och slitage. Kraftig buckla på förardörr.
Spricka/stenskott framruta
Inga extradäck medföljer.
Fordonet säljes skuldfri. Säljare är konkursbo och utan garantier.