Objekt i fokus
56 000 SEK
27M
1190248 Grävmaskin Komatsu PC180LC - troligen -88/89
42438 Agnesberg Sverige
500 SEK
57M
1190253 Telfer, Tiger ECH 1000 - 3, 1000kg
42438 Agnesberg Sverige
1 100 SEK
1H 12M
1121444 Operationsbord Eickemeyer
36252 Jät Sverige
2 100 SEK
1H 29M
1202725 Byggställning Monzon (Uppdaterad med mer delar)
10004 Stockholm Sverige
1 000 SEK
2H 26M
1121479 Hydraulhammare F9
35246 Växjö Sverige
72 000 SEK
1D 23H 27M
461949 Fiat 500C 1.2 8V Manuell, 69hk, 2018
23254 Åkarp Sverige
Populära objekt
23 000 SEK
5D 23H 43M
1153040 Kap/geringsåg Pegic GP350RT
37252 Kallinge Sverige
102 000 SEK
6D 2H 27M
1204193 Franssonkross 37 kW
37250 Kallinge Sverige
94 000 SEK
1D 23H 57M
944910 Scania R440 6x2 12.7 Automatisk, 440hk, 2010
23254 Åkarp Sverige
138 000 SEK
7D 7M
1048186 Ryds F588 ink trailer
31350 Åled Sverige
19 600 SEK
5D 23H 26M
1153023 Åkstaplare Kalmar BT IXION SPE125L
37252 Kallinge Sverige
154 000 SEK
1D 23H 31M
1143378 Audi Q5 2.0 TDI clean diesel quattro S Tronic, 190hk, 2015
23254 Åkarp Sverige
Slutar snart
50 SEK
Snart slut
1202840 Fleecejacka Snickers Workwear 80010404008, Strl XXL
51250 Svenljunga Sverige
4 100 SEK
Snart slut
1203242 Rostfri tank 3000 liter
23361 Bara Sverige
1M
1202841 Jacka Mac1one 2521025 Lady, Strl XL
51250 Svenljunga Sverige
1M
1203243 Tvättskåp
23361 Bara Sverige
2M
1202842 Jacka Mac1one 2521025 Lady, Strl XL
51250 Svenljunga Sverige
400 SEK
2M
1203244 Pallställ 14 sektioner, 3,5 meter höga
23361 Bara Sverige
Nyinkommet
6D 3M
1205929 Ca 1600 m2 Akustiktyg, grå
56634 Habo Sverige
5D 3H 19M
1188652 Handverktyg och tillbehör för gassvetsning etc
51250 Svenljunga Sverige
6D 21H 27M
1145367 Rostfri diskbänk med ho
60245 Norrköping Sverige
6D 21H 28M
1145368 Rostfri kylbänk med kylränna
60245 Norrköping Sverige
6D 21H 29M
1145369 Rostfria vägghyllor, 6st
60245 Norrköping Sverige
6D 21H 30M
1145370 Värmeri för pommes, Lotus
60245 Norrköping Sverige